Jak to funguje?

Paleo menu obsahuje 5 nutričně vyvážených jídel, které Vás bohatě zasytí během celého dne: Snídani, Svačinu, Oběd, Dezert, Večeři.

Nově nabízíme možnost doobjednat k menu navíc další jídla, nebo přílohy.Více informací o nabídce a cenách najdete zde.

🚗Jídla rozvážíme 5x týdně (po-pá) ve večerních hodinách od 19:00-22:30 vždy den předem na Vámi zvolenou adresu.🚗🚗

🍃↓Šetříme přírodu↓🍃

 🌳Kurýr Vám předá papírovou tašku a v ní Naše lahodné celodenní menu a to vše v EKO kompostovatelných krabičkách z Bagasse. Krabičky jsou vyrobeny z cukrové třtiny a jsou snadno rozložitelné.🌳

Čas rozvozu se snažíme ze všech sil dodržet, občas se ale může stát, že kurýr bude mít zpoždění. Při této situaci budete dopředu informovaní.

Doporučujeme při objednávce napsat do poznámky plán B dovozu. Pokud nebudete doma kurýr může nechat menu na smluveném místě.

Adresu dodání lze kdykoliv změnit.

Po dohodě je možný i ranní rozvoz mezi 08:00-09:00. Ranní rozvoz poskytujeme pouze po domluvě.

Nabízíme programy pro redukci váhy a fitness. Program pro redukci váhy obsahuje 1500kalorií a fitness program 2000kalorií a více. Program lze kdykoliv přerušit pouze avšak 24 hod předem. Přerušené dny se Vám přičtou na konec programu Doprava je zahrnuta v ceně a to pouze na území Hl. m Prahy.

Rozvoz za hranici Prahy je možný. Rozvážíme do blízkého okolí a za dopravu si účtujeme poplatek. Výše ceny za dopravu mimo Prahu Vám bude sdělena telefonicky.

Menu vaříme pro všechny stejné, avšak při vyplňování dotazníku se Vás ptáme na jídla, které nejíte. Jídla, které nejíte nahradíme jinými. Jsme schopni se i přizpůsobit a pokud nám napíšete jídla, které chcete aby jsme Vám vařili budeme Vám je extra vařit.